Hakkımızda

Tema Konteyner Plastik, temizlik ve hijyen alanında konteyner, çöp kutuları ve geri dönüşüm kutuları ürünlerinde 10 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.
Tema Konteyner Plastik, Tekirdağ Malkara’da 10 bin metrekarelik alanda çalışanlarına geniş ve modern çalışma ortamı sağlayan, iş güvenliği ve işçi sağlığı ön planda tutulan fabrikasında, ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır. Ayrıca istanbul Küçükköyde bulunan satış ofisi ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Tema Konteyner Plastik olarak ürünlerimizde; kalite, dayanıklılık ve uzun ömürlülüğü ve ön planda tutarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak adına elimizden geleni yapmaktayız.

Yüksek teknolojiye sahip makineler ile donatılmış olan tesislerinde, yıllık 8.000 ton üretim kapasitesine sahip , aynı anda kalıplarını değiştirmeden farklı ebatlarda ve farklı renk alternatiflerinde 60 litrelik asma çöp kutuları, 70 litrelik geri dönüşüm kutuları, 80, 120, 240 litrelik tekerlekli mobil çöp kutuları ile 660 ve 770 litrelik tekerlekli plastik çöp konteynerleri üretmektedir. ayrıca 360, 400 ve 1.100 litrelik tekerlekli plastik çöp konteynerlerini de ithal ederek tüketiciyle buluşturmaktadır.

Galvanizden üretilen benzer konteynerlerden farklı olarak, tek parça olarak üretilmesi nedeniyle hijyen ve sağlık açısından bakteri toplanmasına olanak vermediği için ayrıcalık sağlamaktadır.

Ürettiği her ürünün çevre, sağlık ve iş sağlığı güvenliği standartlarına uygun olmasına önem gösteren Tema Konteyner Plastik, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TS 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri’ne uygun CE belgeli ürünlerini çok sayıda testlerden ve kalite kontrolden geçirmektedir.
Sertifikalarımızın görüntüntüsü eklenecek.

Teklif Al
Hemen Ara